Institution name: | KRE PK nappali 2023/24. tavaszi szemeszter |
---|
Comments: | Default comments |
---|
Table of contents
tanító NK1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | Bibliaismeret I. Szetey Szabolcs PK-NK.I-EM.12 |
T NK1, T NK2, T NK3 Iskolai gyakorlat |
--- | Az anyanyelvi kommunikáció tantárgypedagógiája I. Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
09:45-10:30 | --- | -x- | |||
10:45-11:30 | tanító NK1, kántor NK1 Ének-zene és tantárgypedagógia II. Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
tanító NK1, hittanoktató NK1, kántor NK1 Általános pedagógia és didaktika Mészáros László PK-NK.II-EM.25 |
Nyelvtudományi alapismeretek II. Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- | |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | tanító NK1, hittanoktató NK1, kántor NK1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-NK.II-EM.25 |
--- | Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás PK-NK.I-EM.12 |
tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | Intézményismereti gyakorlat Lehoczky Mária Magdolna PK-NK.II-EM.25 |
-x- | |||
14:15-15:00 | Gyermekirodalom I. Galuska László Pál PK-NK.II-EM.26 |
T NK1, T NK2, T NK3 Tanítási gyakorlat megbesz. PK-NK.FSZ.1 |
tanító NK1, tanító NK2, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Kórus / Énekkar Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
Matematika és tantárgypedagógiája I. Fülöp Zsolt PK-NK.II-EM.22 |
-x- |
15:00-15:45 | -x- | ||||
16:00-16:45 | --- | Ember és természet II. Vígh Norbert PK-NK.I-EM.12 |
--- | Sport, mozgás, életmód Palainé Zubány Anna PK-NK.I-EM.12 |
-x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító NK2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | --- | T NK1, T NK2, T NK3 Iskolai gyakorlat |
--- | --- | -x- |
09:45-10:30 | --- | --- | --- | -x- | |
10:45-11:30 | tanító NK2, Ó NK2 Pedagógiai szociálpszichológia Fehér Ágota PK-NK.II-EM.25 |
--- | --- | -x- | |
11:30-12:15 | --- | --- | -x- | ||
12:30-13:15 | --- | --- | tanító NK2, Ó NK2 Neveléselmélet II. Mészáros László PK-NK.II-EM.25 |
tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | --- | --- | -x- | ||
14:15-15:00 | --- | T NK1, T NK2, T NK3 Tanítási gyakorlat megbesz. PK-NK.FSZ.1 |
tanító NK1, tanító NK2, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Kórus / Énekkar Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító NK3 MAGY MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | T NK3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. Nagyné Vincze Margit PK-NK.II-EM.23 |
T NK1, T NK2, T NK3 Iskolai gyakorlat |
T NK3 Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) Méhes Balázs PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
T NK3 Alkalmazott pedagógia Ackermanné Kelő Kamilla PK-NK.II-EM.25 |
-x- |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | T NK3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Nagyné Vincze Margit PK-NK.II-EM.23 |
T NK3 Műértelmezési gyakorlatok Bárdos Dóra PK-NK.II-EM.24 |
T NK3 Pedagógiai kutatásmódszertan Ackermanné Kelő Kamilla PK-NK.II-EM.25 |
-x- | |
11:30-12:15 | Kreatív írás Bárdos Dóra PK-NK.I-EM.13 |
-x- | |||
12:30-13:15 | T NK3 Esztétika Górnagy Gyula PK-NK.II-EM.23 |
--- | tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- | |
13:15-14:00 | --- | --- | -x- | ||
14:15-15:00 | --- | T NK1, T NK2, T NK3 Tanítási gyakorlat megbesz. PK-NK.FSZ.1 |
--- | Anyanyelvi játékok Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | --- | T NK3 Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Górnagy Gyula PK-NK.II-EM.23 |
--- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító NK3 MAT MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | T NK3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. Nagyné Vincze Margit PK-NK.II-EM.23 |
T NK1, T NK2, T NK3 Iskolai gyakorlat |
T NK3 Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) Méhes Balázs PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
T NK3 Alkalmazott pedagógia Ackermanné Kelő Kamilla PK-NK.II-EM.25 |
-x- |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | T NK3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Nagyné Vincze Margit PK-NK.II-EM.23 |
T NK3 Műértelmezési gyakorlatok Bárdos Dóra PK-NK.II-EM.24 |
T NK3 Pedagógiai kutatásmódszertan Ackermanné Kelő Kamilla PK-NK.II-EM.25 |
-x- | |
11:30-12:15 | --- | -x- | |||
12:30-13:15 | --- | T NK3 Esztétika Górnagy Gyula PK-NK.II-EM.23 |
--- | tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | --- | --- | -x- | ||
14:15-15:00 | --- | T NK1, T NK2, T NK3 Tanítási gyakorlat megbesz. PK-NK.FSZ.1 |
--- | --- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00-16:45 | --- | T NK3 Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Górnagy Gyula PK-NK.II-EM.23 |
--- | Algebra, számelmélet elemei és tanítása Fülöp Zsolt PK-NK.II-EM.22 |
-x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | -x- | |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | Analízis elemei és tanítása Fülöp Zsolt PK-NK.II-EM.22 |
-x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus NK2 KMN SP | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | --- | --- | --- | Komplex művészeti nevelés I. Tamás Margit PK-NK.II-EM.24 |
Ó NK2 Óvodai gyakorlat |
09:45-10:30 | --- | --- | --- | ||
10:45-11:30 | tanító NK2, Ó NK2 Pedagógiai szociálpszichológia Fehér Ágota PK-NK.II-EM.25 |
--- | --- | Ó NK2 Ének-zenei nevelés és módszertana IV. Tamás Margit PK-NK.II-EM.24 |
|
11:30-12:15 | --- | --- | |||
12:30-13:15 | Ó NK2 Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. Galuska László Pál PK-NK.II-EM.26 |
--- | tanító NK2, Ó NK2 Neveléselmélet II. Mészáros László PK-NK.II-EM.25 |
tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | --- | -x- | |||
14:15-15:00 | --- | Alkotási gyakorlat I. Górnagy Gyula PK-NK.II-EM.23 |
tanító NK1, tanító NK2, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Kórus / Énekkar Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
Ó NK2 Testnevelés és az óvodai mozgás módszertana II. Palainé Zubány Anna PK-NK.I-EM.12 |
-x- |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Ó NK2 Matematikai nevelés és módszertana II. Ballai Ottó PK-NK.FSZ.1 |
Ó NK2 A differenciálás pedagógiája az óvodában Berki Viktória PK-NK.I-EM.13 |
--- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | --- | Ó NK2 Külső világ tevékeny megismerése Vígh Norbert PK-NK.I-EM.12 |
--- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus NK3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | Ó NK3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó NK3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó NK3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó NK3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó NK3 Komplex szakmai gyakorlat |
09:45-10:30 | |||||
10:45-11:30 | |||||
11:30-12:15 | |||||
12:30-13:15 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:15-15:00 | |||||
15:00-15:45 | |||||
16:00-16:45 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:45-18:30 | |||||
18:30-19:15 | |||||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
hittanoktató NK1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | hittanoktató NK1, kántor NK1 Ószövetségi kortörténet és bevezetéstan II. Pap Ferenc PK-NK.I-EM.13 |
hittanoktató NK1, kántor NK1 Hitvallásismeret I. László Emőke PK-NK.I-EM.13 |
Egyetemes egyháztörténet II. Csűrös András Jakab PK-NK.I-EM.12 |
H NK1 Hittanoktatói gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | hittanoktató NK1, kántor NK2 Újszövetségi kortörténet és bevezetéstan II. Szetey Szabolcs PK-NK.I-EM.12 |
Dogmatikai prolegomena László Emőke PK-NK.I-EM.13 |
tanító NK1, hittanoktató NK1, kántor NK1 Általános pedagógia és didaktika Mészáros László PK-NK.II-EM.25 |
H NK1 Hittanoktatói gyakorlat megbesz. PK-NK.FSZ.1 |
-x- |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | tanító NK1, hittanoktató NK1, kántor NK1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-NK.II-EM.25 |
Katechetika II. Berki Viktória PK-NK.I-EM.13 |
hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Ekléziasztika Balogh Dávid PK-NK.I-EM.13 |
tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | hittanoktató NK1, kántor NK1 Egyházi ének II. Dávid István PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
Katechetika tantárgypedagógia I. Berki Viktória PK-NK.I-EM.13 |
tanító NK1, tanító NK2, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Kórus / Énekkar Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
kántor NK1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | hittanoktató NK1, kántor NK1 Ószövetségi kortörténet és bevezetéstan II. Pap Ferenc PK-NK.I-EM.13 |
hittanoktató NK1, kántor NK1 Hitvallásismeret I. László Emőke PK-NK.I-EM.13 |
--- | --- | -x- |
09:45-10:30 | --- | --- | -x- | ||
10:45-11:30 | tanító NK1, kántor NK1 Ének-zene és tantárgypedagógia II. Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
--- | tanító NK1, hittanoktató NK1, kántor NK1 Általános pedagógia és didaktika Mészáros László PK-NK.II-EM.25 |
--- | -x- |
11:30-12:15 | --- | --- | -x- | ||
12:30-13:15 | tanító NK1, hittanoktató NK1, kántor NK1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-NK.II-EM.25 |
--- | hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Ekléziasztika Balogh Dávid PK-NK.I-EM.13 |
tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | --- | -x- | |||
14:15-15:00 | hittanoktató NK1, kántor NK1 Egyházi ének II. Dávid István PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | tanító NK1, tanító NK2, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Kórus / Énekkar Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
kántor NK2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | Nagykőrös Reggeli istentisztelet PK-NK.FSZ.GULYÁS L. |
--- | --- | --- | --- |
09:00-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
09:45-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
10:45-11:30 | hittanoktató NK1, kántor NK2 Újszövetségi kortörténet és bevezetéstan II. Szetey Szabolcs PK-NK.I-EM.12 |
--- | --- | --- | -x- |
11:30-12:15 | --- | --- | --- | -x- | |
12:30-13:15 | --- | --- | hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Ekléziasztika Balogh Dávid PK-NK.I-EM.13 |
tanító NK1, T NK3, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2, tanító NK2 Tanulási zavarok SZV Vallent Brigitta PK-NK.I-EM.13 |
-x- |
13:15-14:00 | --- | --- | -x- | ||
14:15-15:00 | --- | --- | tanító NK1, tanító NK2, Ó NK2, hittanoktató NK1, kántor NK1, kántor NK2 Kórus / Énekkar Varró-Sasi Ildikó PK-NK.II-EM.24 |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás |
tanító BP1, közösségszervezés BP1 Bibliaismeret I. Szetey Szabolcs PK-BP.FSZ.2 |
Nyelvtudományi alapismeretek II. Tóth Etelka PK-BP.I-EM.9 |
T BP1, T BP2 Iskolai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET Csontos Tamás, Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna |
Gyermekirodalom I. Váradi-Kusztos Györgyi PK-BP.I-EM.6 |
Gyakorlat megbeszélés (T1) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.11 |
-x- | |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás, Streitman Krisztina |
tanító BP1, Ó BP1 Kórus - ének-zenei játék II. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Galambos Ádám, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | tanító BP1, közösségszervezés BP1 Általános pedagógia és didaktika Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Matematika és tantárgypedagógiája I. Fülöp Zsolt PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
Ének-zene és tantárgypedagógia II. Hargita Péter Árpád PK-BP.I-EM.11 |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Az anyanyelvi kommunikáció tantárgypedagógiája I. Kovács Tibor PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
tanító BP1, közösségszervezés BP2 Sport, mozgás, életmód Lőkös Dániel PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | -x- | |||
17:45-18:30 | --- | --- | Ember és természet II. Szűcs Boglárka PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
--- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP2 ÉZ MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | Ének, szolfézs-zeneelmélet I. Kinczler Zsuzsanna PK-BP.FSZ.4 |
T BP2, Ó BP2 Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Köncse Kriszta, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
T BP2 Környezetismeret tantárgypedagógiája II. Bárdi Árpád PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP1, T BP2 Iskolai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | T BP2 Ének-zene és tantárgypedagógia IV. Köncse Kriszta PK-BP.FSZ.3 |
T BP2, közösségszervezés BP2 Pedagógiai szociálpszichológia Fazekasné Fenyvesi Margit PK-BP.FSZ.2 |
Karvezetés- kórushangképzés I. Hargita Péter Árpád PK-BP.FSZ.4 |
-x- | |
11:30-12:15 | Hangszerjáték I. Hargita Péter Árpád PK-BP.FSZ.4 |
-x- | |||
12:30-13:15 | T BP2 Vizuális kultúra és tantárgypedagógiája I. Tóth Alisa PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP2 Erkölcstan I. Váradi-Kusztos Györgyi PK-BP.I-EM.6 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | T BP2 Gyakorlat megbeszélés (T2) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.10 |
T BP2 Testnevelés és tantárgypedagógiája II. Török Ibolya Szigeti József Utcai Általános Iskola Tornaterem |
T BP2 Gyermekirodalom II. Váradi Ferenc PK-BP.I-EM.6 |
T BP2 Neveléselmélet II. (közösségi nevelés) Simon Márton PK-BP.I-EM.9 |
-x- |
15:00-15:45 | -x- | ||||
16:00-16:45 | --- | T BP2 Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Fülöp Zsolt PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP2 Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP2 TERM MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | --- | T BP2, Ó BP2 Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Köncse Kriszta, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
T BP2 Környezetismeret tantárgypedagógiája II. Bárdi Árpád PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP1, T BP2 Iskolai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | --- | -x- | |||
10:45-11:30 | T BP2 Ének-zene és tantárgypedagógia IV. Köncse Kriszta PK-BP.FSZ.3 |
T BP2, közösségszervezés BP2 Pedagógiai szociálpszichológia Fazekasné Fenyvesi Margit PK-BP.FSZ.2 |
Az élő megismerése Kemény Gabriella PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
-x- | |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | T BP2 Vizuális kultúra és tantárgypedagógiája I. Tóth Alisa PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP2 Erkölcstan I. Váradi-Kusztos Györgyi PK-BP.I-EM.6 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | T BP2 Gyakorlat megbeszélés (T2) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.10 |
T BP2 Testnevelés és tantárgypedagógiája II. Török Ibolya Szigeti József Utcai Általános Iskola Tornaterem |
T BP2 Gyermekirodalom II. Váradi Ferenc PK-BP.I-EM.6 |
T BP2 Neveléselmélet II. (közösségi nevelés) Simon Márton PK-BP.I-EM.9 |
-x- |
15:00-15:45 | -x- | ||||
16:00-16:45 | --- | T BP2 Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Fülöp Zsolt PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP2 Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP2 TES MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | --- | T BP2, Ó BP2 Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Köncse Kriszta, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
T BP2 Környezetismeret tantárgypedagógiája II. Bárdi Árpád PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP1, T BP2 Iskolai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | --- | -x- | |||
10:45-11:30 | T BP2 Ének-zene és tantárgypedagógia IV. Köncse Kriszta PK-BP.FSZ.3 |
T BP2, közösségszervezés BP2 Pedagógiai szociálpszichológia Fazekasné Fenyvesi Margit PK-BP.FSZ.2 |
--- | -x- | |
11:30-12:15 | --- | -x- | |||
12:30-13:15 | T BP2 Vizuális kultúra és tantárgypedagógiája I. Tóth Alisa PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP2 Erkölcstan I. Váradi-Kusztos Györgyi PK-BP.I-EM.6 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | T BP2 Gyakorlat megbeszélés (T2) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.10 |
T BP2 Testnevelés és tantárgypedagógiája II. Török Ibolya Szigeti József Utcai Általános Iskola Tornaterem |
T BP2 Gyermekirodalom II. Váradi Ferenc PK-BP.I-EM.6 |
T BP2 Neveléselmélet II. (közösségi nevelés) Simon Márton PK-BP.I-EM.9 |
-x- |
15:00-15:45 | -x- | ||||
16:00-16:45 | --- | T BP2 Matematika és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Fülöp Zsolt PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP2 Digitális kultúra tantárgypedagógiája II. (műhelymunka) Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:45-18:30 | --- | --- | Sportélettan Lőkös Dániel PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP3 ANG MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | --- | --- | T BP3 Gyakorlat megbeszélés (T3) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.11 |
T BP3 Iskolai gyakorlat |
Angol irodalmi beszédgyakorlat I. Mócza Attila PK-BP.I-EM.10 |
09:45-10:30 | --- | --- | |||
10:45-11:30 | --- | T BP3 Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) Méhes Balázs PK-BP.FSZ.3 |
--- | Angol rendszerező, leíró nyelvtan II. Mócza Attila PK-BP.I-EM.10 |
|
11:30-12:15 | T BP3 Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Tóth Alisa PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
--- | |||
12:30-13:15 | T BP3, csecsemő BP2 Pedagógiai kutatásmódszertan Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
T BP3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. Nagyné Vincze Margit PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
||
13:15-14:00 | Angol országismereti beszédgyakorlat I. Streitman Krisztina PK-BP.I-EM.10 |
||||
14:15-15:00 | --- | T BP3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Nagyné Vincze Margit PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP3, közösségszervezés BP1 Esztétika Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
||
15:00-15:45 | --- | --- | Angol gyermekirodalom Streitman Krisztina PK-BP.I-EM.10 |
||
16:00-16:45 | --- | --- | T BP3 Műértelmezési gyakorlatok Kiss Margit PK-BP.I-EM.6 |
T BP3 Alkalmazott pedagógia Simon Márton PK-BP.I-EM.9 |
|
16:45-17:30 | --- | --- | --- | ||
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP3 MAGY MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | --- | --- | T BP3 Gyakorlat megbeszélés (T3) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.11 |
T BP3 Iskolai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | --- | --- | -x- | ||
10:45-11:30 | --- | T BP3 Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) Méhes Balázs PK-BP.FSZ.3 |
--- | -x- | |
11:30-12:15 | T BP3 Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Tóth Alisa PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
--- | -x- | ||
12:30-13:15 | T BP3, csecsemő BP2 Pedagógiai kutatásmódszertan Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
T BP3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. Nagyné Vincze Margit PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | Anyanyelvi játékok Kovács Tibor PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Nagyné Vincze Margit PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP3, közösségszervezés BP1 Esztétika Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
-x- | |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | --- | --- | T BP3 Műértelmezési gyakorlatok Kiss Margit PK-BP.I-EM.6 |
T BP3 Alkalmazott pedagógia Simon Márton PK-BP.I-EM.9 |
-x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | --- | --- | Kreatív írás Kiss Margit PK-BP.I-EM.6 |
--- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP3 TERM MT | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | óvodapedagógus BP2 GYTE SP, tanító BP3 TERM MT Valós környezeti nevelés / tanulás (terepgyakorlat) Bárdi Árpád PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
--- | T BP3 Gyakorlat megbeszélés (T3) Bálint-Pallaghy Réka PK-BP.I-EM.11 |
T BP3 Iskolai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | --- | -x- | |||
10:45-11:30 | --- | T BP3 Ének-zene és tantárgypedagógia VI. (Zeneirodalom) Méhes Balázs PK-BP.FSZ.3 |
--- | -x- | |
11:30-12:15 | T BP3 Vizuális nevelés és tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Tóth Alisa PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
--- | -x- | ||
12:30-13:15 | T BP3, csecsemő BP2 Pedagógiai kutatásmódszertan Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
T BP3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája II. Nagyné Vincze Margit PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | --- | T BP3 Életvitel és gyakorlat tantárgypedagógiája III. (műhelymunka) Nagyné Vincze Margit PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
T BP3, közösségszervezés BP1 Esztétika Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
-x- | |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | --- | --- | T BP3 Műértelmezési gyakorlatok Kiss Margit PK-BP.I-EM.6 |
T BP3 Alkalmazott pedagógia Simon Márton PK-BP.I-EM.9 |
-x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | --- | --- | --- | Az ember megismerése és egészsége Gyimóthy Gergely PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
-x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító BP4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | T BP4 Komplex szakmai gyakorlat |
T BP4 Komplex szakmai gyakorlat |
T BP4 Komplex szakmai gyakorlat |
T BP4 Komplex szakmai gyakorlat |
T BP4 Komplex szakmai gyakorlat |
09:45-10:30 | |||||
10:45-11:30 | |||||
11:30-12:15 | |||||
12:30-13:15 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:15-15:00 | |||||
15:00-15:45 | |||||
16:00-16:45 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:45-18:30 | |||||
18:30-19:15 | |||||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus BP1 csop1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás |
Ó BP1, csecsemő BP1 Bibliaismeret I. Balogh Dávid PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | Ó BP1, Ó BP2 Óvodai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | --- | -x- | |||
10:45-11:30 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET Csontos Tamás, Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna |
Ó BP1 Általános pedagógia és didaktika Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Ének-zenei nevelés és módszertana II. Kinczler Zsuzsanna PK-BP.FSZ.1 |
-x- | |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás, Streitman Krisztina |
tanító BP1, Ó BP1 Kórus - ének-zenei játék II. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Galambos Ádám, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | Ó BP1 Vizuális nevelés és módszertana I. Tóth Alisa PK-BP.FSZ.2 |
Az irodalmi nevelés módszertana Kovács Tibor PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Ó BP1 A mozgás élettana és mérése Lőkös Dániel PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
-x- | |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Bábjáték módszertana Somodi Ildikó PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Ó BP1 Óvodai környezeti nevelés Szűcs Boglárka PK-BP.FSZ.1 |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | -x- | |||
17:45-18:30 | Ó BP1 Gyakorlat megbeszélés (Ó1) Majzik Ferencné PK-BP.FSZ.2 |
--- | Játék pedagógiája és módszertana II. Majzik Ferencné PK-BP.I-EM.9 |
--- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | -x- | ||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus BP1 csop2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás |
Ó BP1, csecsemő BP1 Bibliaismeret I. Balogh Dávid PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Ének-zenei nevelés és módszertana II. Kinczler Zsuzsanna PK-BP.FSZ.1 |
Ó BP1, Ó BP2 Óvodai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET Csontos Tamás, Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna |
Ó BP1 Általános pedagógia és didaktika Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Bábjáték módszertana Somodi Ildikó PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
-x- | |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás, Streitman Krisztina |
tanító BP1, Ó BP1 Kórus - ének-zenei játék II. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Galambos Ádám, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | Ó BP1 Vizuális nevelés és módszertana I. Tóth Alisa PK-BP.FSZ.2 |
Az irodalmi nevelés módszertana Szinger Veronika PK-BP.I-EM.11 |
Ó BP1 A mozgás élettana és mérése Lőkös Dániel PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
-x- | |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Játék pedagógiája és módszertana II. Majzik Ferencné PK-BP.FSZ.2 |
tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Ó BP1 Óvodai környezeti nevelés Szűcs Boglárka PK-BP.FSZ.1 |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | -x- | |||
17:45-18:30 | Ó BP1 Gyakorlat megbeszélés (Ó1) Majzik Ferencné PK-BP.FSZ.2 |
--- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus BP2 GYTE SP | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | óvodapedagógus BP2 GYTE SP, tanító BP3 TERM MT Valós környezeti nevelés / tanulás (terepgyakorlat) Bárdi Árpád PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP2, Ó BP2 Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Köncse Kriszta, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
--- | Ó BP1, Ó BP2 Óvodai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | --- | -x- | |||
10:45-11:30 | Gyermek és természet kapcsolata Bárdi Árpád PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
Ó BP2 Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. Szinger Veronika PK-BP.I-EM.11 |
Ó BP2 Ének-zenei nevelés és módszertana IV. Berkesi Boglárka PK-BP.FSZ.3 |
-x- | |
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | Ó BP2 Neveléselmélet II. Szarka Júlia PK-BP.FSZ.2 |
Ó BP2 Matematikai nevelés és módszertana II. Gombos Norbert PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | Ó BP2 Pedagógiai szociálpszichológia Duró Zsuzsanna PK-BP.I-EM.9 |
Ó BP2 Testnevelés és az óvodai mozgás módszertana II. február 20., február 27., március 5., március 12., április 30., május 7. Tótszöllősy Tünde PK-BP.FSZ.2 |
Ó BP2 Külső világ tevékeny megismerése Kemény Gabriella PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
-x- | |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Ó BP2 A differenciálás pedagógiája az óvodában Duró Zsuzsanna PK-BP.I-EM.9 |
Ó BP2 Gyakorlat megbeszélés (Ó2) Majzik Ferencné PK-BP.I-EM.9 |
--- | -x- | |
16:45-17:30 | --- | -x- | |||
17:45-18:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus BP2 MF SP | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | --- | T BP2, Ó BP2 Kórus - ének-zenei játék IV. - KÓRUS P. / NÉPZENEI P. Köncse Kriszta, Lázár Enikő PK-BP.FSZ.1 / PK-BP.FSZ.3 |
--- | Ó BP1, Ó BP2 Óvodai gyakorlat |
-x- |
09:45-10:30 | Mozgásfejlesztés I. Szentgyörgyi-Fehér Annamária PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | -x- | ||
10:45-11:30 | Ó BP2 Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. Szinger Veronika PK-BP.I-EM.11 |
Ó BP2 Ének-zenei nevelés és módszertana IV. Berkesi Boglárka PK-BP.FSZ.3 |
-x- | ||
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | Ó BP2 Neveléselmélet II. Szarka Júlia PK-BP.FSZ.2 |
Ó BP2 Matematikai nevelés és módszertana II. Gombos Norbert PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
-x- | |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | Ó BP2 Pedagógiai szociálpszichológia Duró Zsuzsanna PK-BP.I-EM.9 |
Ó BP2 Testnevelés és az óvodai mozgás módszertana II. február 20., február 27., március 5., március 12., április 30., május 7. Tótszöllősy Tünde PK-BP.FSZ.2 |
Ó BP2 Külső világ tevékeny megismerése Kemény Gabriella PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
-x- | |
15:00-15:45 | Anatómia Gyimóthy Gergely PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
-x- | |||
16:00-16:45 | Ó BP2 A differenciálás pedagógiája az óvodában Duró Zsuzsanna PK-BP.I-EM.9 |
Ó BP2 Gyakorlat megbeszélés (Ó2) Majzik Ferencné PK-BP.I-EM.9 |
--- | -x- | |
16:45-17:30 | --- | -x- | |||
17:45-18:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | -x- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus BP3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | Ó BP3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó BP3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó BP3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó BP3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó BP3 Komplex szakmai gyakorlat |
09:45-10:30 | |||||
10:45-11:30 | |||||
11:30-12:15 | |||||
12:30-13:15 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:15-15:00 | |||||
15:00-15:45 | |||||
16:00-16:45 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:45-18:30 | |||||
18:30-19:15 | |||||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
csecsemő BP1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna |
Ó BP1, csecsemő BP1 Bibliaismeret I. Balogh Dávid PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | csecsemő BP1, közösségszervezés BP1 Családszociológia Veréb Lilla PK-BP.FSZ.2 |
CS BP1, CS BP2 Nevelési gyakorlat |
09:45-10:30 | --- | ||||
10:45-11:30 | csecsemő BP1, csecsemő BP2 Gyakorlat megbeszélés (CS1-2) Kaszás Ildikó PK-BP.I-EM.6 |
Ének-zenei nevelés és módszertana I. Galambos Ádám PK-BP.FSZ.1 |
Beszédművelés II. Tóth Etelka PK-BP.I-EM.9 |
Szociológiai alapismeretek Veréb Lilla PK-BP.FSZ.2 |
|
11:30-12:15 | |||||
12:30-13:15 | --- | --- | T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
--- | |
13:15-14:00 | Gyermekápolástan Kaszás Ildikó PK-BP.I-EM.6 |
--- | --- | ||
14:15-15:00 | Gyermekápolástan gyakorlat Kaszás Ildikó PK-BP.I-EM.6 |
Játékpedagógia Szarka Júlia PK-BP.I-EM.9 |
--- | --- | -x- |
15:00-15:45 | Játékpedagógia szeminárium Szarka Júlia PK-BP.I-EM.9 |
--- | --- | -x- | |
16:00-16:45 | Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan Szőkéné Halász Éva PK-BP.I-EM.6 |
--- | --- | -x- | |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | -x- | |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
csecsemő BP2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | Egészséges életmódra nevelés Kaszás Ildikó PK-BP.I-EM.6 |
--- | --- | --- | CS BP1, CS BP2 Nevelési gyakorlat |
09:45-10:30 | Zenei játékok Galambos Ádám PK-BP.I-EM.11 |
--- | --- | ||
10:45-11:30 | csecsemő BP1, csecsemő BP2 Gyakorlat megbeszélés (CS1-2) Kaszás Ildikó PK-BP.I-EM.6 |
--- | --- | --- | |
11:30-12:15 | --- | --- | --- | ||
12:30-13:15 | T BP3, csecsemő BP2 Pedagógiai kutatásmódszertan Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Gyermekirodalom és módszertana Szinger Veronika PK-BP.I-EM.11 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
--- | |
13:15-14:00 | --- | ||||
14:15-15:00 | A beszédfejlődés segítése Csontos Tamás PK-BP.I-EM.11 |
Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan Váradi-Kusztos Györgyi PK-BP.I-EM.6 |
Bábjáték módszertana Somodi Ildikó PK-BP.I-EM.8 (Vizu) |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Gyógypedagógiai alapismeretek Szigethi Zsófia PK-BP.I-EM.11 |
--- | --- | Táplálkozástani ismeretek Gyimóthy Gergely PK-BP.I-EM.7 (Természet) |
-x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
csecsemő BP3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | -x- | Család és intézmény kapcsolata Nyitrai Ágnes PK-BP.FSZ.4 |
Komplex szakmai gyakorlat |
Komplex szakmai gyakorlat |
Komplex szakmai gyakorlat |
09:45-10:30 | -x- | ||||
10:45-11:30 | -x- | Szakmai készségfejlesztés II. (Esetmegbeszélés) Nyitrai Ágnes PK-BP.FSZ.4 |
|||
11:30-12:15 | -x- | ||||
12:30-13:15 | -x- | Inter- és multikulturális nevelés Szarka Júlia PK-BP.FSZ.4 |
|||
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | -x- | Hátrányos helyzet pedagógiája Fehér Ágota PK-BP.FSZ.4 |
|||
15:00-15:45 | -x- | ||||
16:00-16:45 | -x- | -x- | |||
16:45-17:30 | -x- | -x- | |||
17:45-18:30 | -x- | -x- | |||
18:30-19:15 | -x- | -x- | |||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
közösségszervezés BP1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás |
tanító BP1, közösségszervezés BP1 Bibliaismeret I. Szetey Szabolcs PK-BP.FSZ.2 |
--- | csecsemő BP1, közösségszervezés BP1 Családszociológia Veréb Lilla PK-BP.FSZ.2 |
Intézménylátogatás II. Tolnai Ágnes |
09:45-10:30 | --- | Szakmai készségfejlesztő gyakorlat I. Tolnai Ágnes |
|||
10:45-11:30 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET Csontos Tamás, Streitman Krisztina, Csendes Zsuzsanna |
--- | közösségszervezés BP2, közösségszervezés BP1 Kommunikációs tréning Váradi Ferenc PK-BP.I-EM.6 |
Erkölcstan I. Trajtler Dóra PK-BP.I-EM.6 |
|
11:30-12:15 | --- | -x- | |||
12:30-13:15 | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL Csontos Tamás, Streitman Krisztina |
Művelődéstörténet II. Mészáros László PK-BP.FSZ.2 |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
Társadalomismeret II. Trajtler Dóra PK-BP.I-EM.6 |
-x- |
13:15-14:00 | -x- | ||||
14:15-15:00 | tanító BP1, közösségszervezés BP1 Általános pedagógia és didaktika Gombos Norbert PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | T BP3, közösségszervezés BP1 Esztétika Górnagy Gyula PK-BP.FSZ.2 |
-x- | |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | --- | tanító BP1, Ó BP1, közösségszervezés BP1 Fejlődéslélektan Fehér Ágota PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | -x- | |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
közösségszervezés BP2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Budapest Reggeli istentiszteletek: február 20. ; május 7. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
Budapest Reggeli istentiszteletek: március 20. ; április 17. PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | --- |
09:00-09:45 | --- | --- | --- | --- | Kultúraközvetítő intézmények (levelezős időpontokon) Berecz Ágnes, Veres Anna Mária |
09:45-10:30 | --- | --- | --- | --- | |
10:45-11:30 | Ifjúságszociológia Fülöpné Kántor Judit PK-BP.FSZ.4 |
T BP2, közösségszervezés BP2 Pedagógiai szociálpszichológia Fazekasné Fenyvesi Margit PK-BP.FSZ.2 |
közösségszervezés BP2, közösségszervezés BP1 Kommunikációs tréning Váradi Ferenc PK-BP.I-EM.6 |
--- | |
11:30-12:15 | --- | ||||
12:30-13:15 | Közösségfejlesztés, közösségszervezés Fülöpné Kántor Judit PK-BP.FSZ.4 |
Stilisztikai alapismeretek Kovács Tibor PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
T BP1, T BP2, T BP3, Ó BP1, Ó BP2, CS BP1, CS BP2, K BP1, K BP2 Szabadon választható tanegységek Berkesi Boglárka, Hargita Péter Árpád, Pompor Zoltán, Górnagy Gyula, Kemény Gabriella, Tóth Etelka, Kohodné Tóth Andrea, Galambos Ádám |
--- | Kulturális szakigazgatás (levelezős időpontokon) Berecz Ágnes, Veres Anna Mária |
13:15-14:00 | --- | ||||
14:15-15:00 | Közösségfejlesztési projekt I. Fülöpné Kántor Judit PK-BP.FSZ.4 |
--- | --- | --- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
16:00-16:45 | --- | --- | tanító BP1, közösségszervezés BP2 Sport, mozgás, életmód Lőkös Dániel PK-BP.FSZ.5 (Előadó) |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | -x- | |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
tanító KE4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Kecskemét Reggeli istentiszteletek: február 20. ; március 19. ; április 23. ; május 7. PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | --- |
09:00-09:45 | T KE4 Komplex szakmai gyakorlat |
T KE4 Komplex szakmai gyakorlat |
T KE4 Komplex szakmai gyakorlat |
T KE4 Komplex szakmai gyakorlat |
T KE4 Komplex szakmai gyakorlat |
09:45-10:30 | |||||
10:45-11:30 | |||||
11:30-12:15 | |||||
12:30-13:15 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:15-15:00 | |||||
15:00-15:45 | |||||
16:00-16:45 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:45-18:30 | |||||
18:30-19:15 | |||||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus KE1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Kecskemét Reggeli istentiszteletek: február 20. ; március 19. ; április 23. ; május 7. PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | --- |
09:00-09:45 | Szakmai idegen nyelv II. - ANGOL / NÉMET Mócza Attila, Petrikné Zseni Andrea PK-KE.4/82- 4/84 |
óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1 Bibliaismeret I. Vass Réka Adrienn PK-KE.4/74 |
--- | --- | Ó KE1, Ó KE2 Óvodai gyakorlat |
09:45-10:30 | --- | --- | |||
10:45-11:30 | --- | Óvodai környezeti nevelés Kemény Gabriella PK-KE.7/722 (Természet) |
Vizuális nevelés és módszertana I. Balanyi Zoltán PK-KE.6/115 (Vizu) |
--- | |
11:30-12:15 | --- | --- | |||
12:30-13:15 | óvodapedagógus KE1, Ó KE2 Kórus - ének-zenei játék II. Smuta Attila PK-KE.7/711 (ÉZ) |
A mozgás élettana és mérése Rácz Ildikó Katalin PK-KE.6/111 (Drámaműhely) |
--- | --- | |
13:15-14:00 | --- | --- | |||
14:15-15:00 | Általános pedagógia és didaktika Neszt Judit PK-KE.4/74 |
Az irodalmi nevelés módszertana Fehér Éva PK-KE.4/74 |
--- | --- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | Fejlődéslélektan Dóró Árpád PK-KE.4/76 |
Ének-zenei nevelés és módszertana II. Szabóné Csikai Ágnes PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | óvodapedagógus KE1, csecsemő KE2 Bábjáték módszertana Vass-Eysen Ábel PK-KE.4/80 |
Játék pedagógiája és módszertana II. Vass-Eysen Ábel PK-KE.6/111 (Drámaműhely) |
--- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | -x- | ||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus KE2 IP SP | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Kecskemét Reggeli istentiszteletek: február 20. ; március 19. ; április 23. ; május 7. PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | --- |
09:00-09:45 | --- | Ó KE2 Külső világ tevékeny megismerése Kemény Gabriella PK-KE.7/722 (Természet) |
A különleges gondozási igény fogalma, típusai Szél Emma PK-KE.4/76 |
--- | Ó KE1, Ó KE2 Óvodai gyakorlat |
09:45-10:30 | --- | --- | |||
10:45-11:30 | Ó KE2 Neveléselmélet II. Neszt Judit PK-KE.4/74 |
Ó KE2 Testnevelés és az óvodai mozgás módszertana II. Rácz Ildikó Katalin PK-KE.4/82 |
A különleges gondozás igénye a gyakorlatban Szél Emma PK-KE.4/76 |
--- | |
11:30-12:15 | --- | ||||
12:30-13:15 | óvodapedagógus KE1, Ó KE2 Kórus - ének-zenei játék II. Smuta Attila PK-KE.7/711 (ÉZ) |
Ó KE2 Anyanyelvi-irodalmi nevelés az óvodában I. Fehér Éva PK-KE.4/74 |
Ó KE2 A differenciálás pedagógiája az óvodában Ackermanné Kelő Kamilla PK-KE.4/74 |
--- | |
13:15-14:00 | --- | ||||
14:15-15:00 | Ó KE2 Pedagógiai szociálpszichológia Dóró Árpád PK-KE.4/76 |
Ó KE2 Ének-zenei nevelés és módszertana IV. Szabóné Csikai Ágnes PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | Ó KE2 Matematikai nevelés és módszertana II. Kis Ilona Margit PK-KE.7/722 (Természet) |
--- | --- | --- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | -x- | |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
óvodapedagógus KE3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Kecskemét Reggeli istentiszteletek: február 20. ; március 19. ; április 23. ; május 7. PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | --- |
09:00-09:45 | Ó KE3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó KE3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó KE3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó KE3 Komplex szakmai gyakorlat |
Ó KE3 Komplex szakmai gyakorlat |
09:45-10:30 | |||||
10:45-11:30 | |||||
11:30-12:15 | |||||
12:30-13:15 | |||||
13:15-14:00 | |||||
14:15-15:00 | |||||
15:00-15:45 | |||||
16:00-16:45 | |||||
16:45-17:30 | |||||
17:45-18:30 | |||||
18:30-19:15 | |||||
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
csecsemő KE1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Kecskemét Reggeli istentiszteletek: február 20. ; március 19. ; április 23. ; május 7. PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | --- |
09:00-09:45 | --- | óvodapedagógus KE1, csecsemő KE1 Bibliaismeret I. Vass Réka Adrienn PK-KE.4/74 |
Játékpedagógia Ackermanné Kelő Kamilla PK-KE.4/74 |
--- | CS KE1, CS KE2 Óvodai gyakorlat |
09:45-10:30 | --- | Játékpedagógia szeminárium Ackermanné Kelő Kamilla PK-KE.4/74 |
--- | ||
10:45-11:30 | Idegen nyelvi fejlesztés kisgyermekkorban II. - ANGOL / NÉMET Mócza Attila, Petrikné Zseni Andrea PK-KE.4/82- 4/84 |
Beszédművelés II. Fehér Éva PK-KE.6/111 (Drámaműhely) |
--- | ||
11:30-12:15 | Gyermekápolástan Kaszás Ildikó PK-KE.5/502 |
--- | |||
12:30-13:15 | Gyermekgyógyászat és alkalmazott gyógyszertan Szabó Béláné Horányi Rita PK-KE.5/502 |
--- | Gyermekápolástan gyakorlat Kaszás Ildikó PK-KE.5/502 |
--- | |
13:15-14:00 | --- | --- | |||
14:15-15:00 | Ének-zenei nevelés és módszertana I. Smuta Attila PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | Szociológiai alapismeretek Józsa Gabriella PK-KE.4/74 |
--- | -x- |
15:00-15:45 | --- | --- | -x- | ||
16:00-16:45 | --- | --- | Családszociológia Józsa Gabriella PK-KE.4/74 |
--- | -x- |
16:45-17:30 | --- | --- | --- | -x- | |
17:45-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |
csecsemő KE2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Hétfő | Kedd | Szerda | Csütörtök | Péntek | |
08:30-08:50 | --- | Kecskemét Reggeli istentiszteletek: február 20. ; március 19. ; április 23. ; május 7. PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | --- | --- |
09:00-09:45 | --- | --- | --- | --- | CS KE1, CS KE2 Óvodai gyakorlat |
09:45-10:30 | --- | --- | --- | --- | |
10:45-11:30 | --- | --- | --- | Gyógypedagógiai alapismeretek
február 15., február 29., március 14.,
április 18., május 2., május 16. Fazekasné Fenyvesi Margit PK-KE.4/74 |
|
11:30-12:15 | --- | --- | --- | ||
12:30-13:15 | Pedagógiai kutatások módszertana Neszt Judit PK-KE.4/74 |
--- | --- | ||
13:15-14:00 | Zenei játékok Szabóné Csikai Ágnes PK-KE.7/711 (ÉZ) |
--- | |||
14:15-15:00 | Egészséges életmódra nevelés Szabó Béláné Horányi Rita PK-KE.5/502 |
A beszédfejlődés segítése Csontos Tamás PK-KE.4/76 |
--- | Pedagógusetika, -viselkedés és -illemtan Lehoczky Mária Magdolna PK-KE.4/74 |
-x- |
15:00-15:45 | --- | -x- | |||
16:00-16:45 | Táplálkozástani ismeretek Zsikla Ágnes PK-KE.5/502 |
--- | --- | Gyermekirodalom és módszertana Galuska László Pál PK-KE.4/76 |
-x- |
16:45-17:30 | --- | --- | -x- | ||
17:45-18:30 | óvodapedagógus KE1, csecsemő KE2 Bábjáték módszertana Vass-Eysen Ábel PK-KE.4/80 |
--- | --- | --- | -x- |
18:30-19:15 | --- | --- | --- | -x- | |
Timetable generated with FET 6.15.1 on 2/15/24 1:59 PM |